Skip to Content

Zmiany na Turysta Świętokrzyski

 UWAGA: Portal Turysta Świętokrzyski od dnia 2 kwietnia 2013 roku został zaktualizowany do nowej wersji. Ta wersja serwisu ma status "ARCHIWALNY Turysta Świętokrzyski" i znajduje się pod zmienionym adresem archiwalny-turysta.swietokrzyski.eu Archiwalny TŚ nie będzie już rozwijany. Pozostanie on w takiej wersji jaka byla na dzien 2 kwietnia 2013 roku.

Aktualna nowa wersja znajduje się pod adresem
http://turysta.swietokrzyski.eu

Archiwalny TŚ: brak możliwości załozenia nowego konta, dodawania wpisów i odpowiedzi.

Aby uczestniczyć w rozwoju TŚ należy założyć nowe konto w aktualnej wersji serwisu.

Kontakt: Turysta Świętokrzyski

Artykuły

Słowackie Tatry - Kończysta 2011-07-16

w filmiku nasz serdeczny kolega z przyjaciółmi Adam Koczotowski

Lech Segiet na Elbrusie

Tajemnice góry Elbrus

,,Człowiek jest taką dziwną istota, która zawsze chce czegoś więcej. Nie wystarcza mu to, że ma gdzie spać i co jeść, kochającą rodzine i uporządkowanie życie. Mysli, marzy i biegnie do czegoś nie dokońca określonego.Chce odkrywać i poznawać, zdobywać cele jawiące się w jego wyobrazni.'' (M.Kamiński ,,W drodze'')

O Klubie Górskim

KLUB GÓRSKI PTTK W KIELCACH

Polska Wyprawa Zimowa na Mt. Everest

Jak wszystkie inne w tamtym czasie, I Polska Wyprawa Zimowa na Mt. Everest miała swój proporczyk. Wręczano go oficjelom większym i mniejszym podczas załatwiania spraw (tak, wtedy wszystko, jadąc nawet na Everest, trzeba było z urzędnikami wszelkimi załatwiać), a który również ułatwiał i przyspieszał poruszanie się w każdym kraju, nawet na granicach Zachodu.

Subskrybuje zawartość